تبلیغات
علوم کاربردی - برای اولین بار در تاریخ بشر؛ آلوده شدن یک انسان به ویروس کامپیوتری
 
علوم کاربردی
از هر دم عمر لحظه ای بنیاد کن به خاطر ماندنی
درباره وبلاگ


توفیق انسان بودن را با پیروزی در هیچ کاری برابر مکن. دیگران را چنان که هستند بپذیر. و به دگرگون ساختن حوادث متغیری که دوست نمی داری، خویشتن را سرگرم کن. در همگان به چشم انسان نظر کن و هیچ کس را به اعتبار، بالاتر از خویش منشان. به شتاب در پی خوشبختی متاز، زندگانی کن چنان که باید. تا که خوشبختی پاداش تو باشد.

مدیر وبلاگ : hathor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دریافت کد سیستم خبر خوان
کد موزیک

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

<a href="http://www.clock4blog.eu">calendar widget for blog</a>

به گزارش سایت خبری تابناک و به نقل از شبکه CCN، اخیرا شخصی به نام "مارک گایسون" استاد دانشگاه "ردرینگ" انگلیس که یک تراشه کامپیوتری را در بدن او جای داده اند، به صورتی غیرقابل پیش بینی، به ویروس کامپیوتری آن تراشه مبتلا شده است!

گزارش های تکمیلی نشان می دهد که علیرغم خارج کردن تراشه از بدن "مارک" وی همچنان به آثار آن ویروس واکنش می دهد.

قابل ذکر است تراشه الکترونیکی موسوم به RFID می باشد که ویژه انتقال فشرده اطلاعات ساخته شده بوده و در اتفاقی نادر و کمابیش باورنکردنی، برای اولین بار است که ویروس نهفته در این تراشه، علیرغم خارج کردن آن از بدن این شخص، عملکرد بیولوژیکی از خود نشان می دهد! در پی این حادثه دانشمندان می گویند: این پدیده غیرقابل پیش بینی، احتمالا می تواند فاز جدیدی از انتقال اطلاعات را در جهان بوجود بیاورد و شاید بتوان با استفاده از این سیستم، به جنگ بیماری های انسان با استفاده از ویروس های کامپیوتری رفت. به عبارتی، شاید اکنون بتوان ویروس ها و عوامل بیماری زای انسانی را به ویروس کامپیوتری آلوده کرد و با نابودی ویروس کامپیوتری، عامل بیماری زای بیولوژیکی را نیز از بین برد.

البته هنوز محققان و منابع خبری دیگری، صحت و سقم دقیق این اتفاق را تایید نکرده اند. اما در صورت وقوع چنین اتفاقی، آن هم به طور قطعی و یقینی، می بایست اعلام نمود که برای اولین بار در تاریخ بشر؛ آلوده شدن یک انسان به ویروس کامپیوتری، محقق گشته است!

نوع مطلب : تازه های کامپیوتر و آی تی، امنیت، پزشکی، 
برچسب ها :

       نظرات
یکشنبه 16 آبان 1389
hathor


 
 
 
Free counter and web stats